Raporty i publikacje na potrzeby Uczelni
Rozpoczęliśmy 16 edycję sondażu #PowiedzPW, do której serdecznie zapraszamy kadrę dydaktyczną i osoby doktoryzujące się na PW. W krótkiej ankiecie można wskazać swoje potrzeby w zakresie rozwoju kompetencji dydaktycznych.
Po raz kolejny dla Stowarzyszenia Studentów BEST zrealizowaliśmy badanie "Pracodawca dla inżyniera". Jego celem jest poznanie pierwszych studenckich doświadczeń na rynku pracy wśród osób studiujących na uczelniach technicznych. Ankietę wypełniło 1956 osób.
Politechnika Warszawska, tak jak inne uczelnie, aktywnie wykorzystuje narzędzia GenAI. Zasady dotyczące korzystania z GenAI regulują Rekomendacje Senatu PW, a nowe możliwości w tym obszarze są diagnozowane w projekcie "Kreatywna Rewolucja: Analiza Możliwości w PW". Prezentujemy jego pierwsze wyniki.
Dział Analiz Strategicznych serdecznie zaprasza do udziału w badaniu poświęconemu „Ocenie świadczeń przysługujących pracownikom PW z ZFŚS”, w ramach którego pracownicy PW mogą wyrazić poziom satysfakcji z otrzymywanych świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz oczekiwania dotyczące form wsparcia udzielanego przez Uczelnię.
Dział Analiz Strategicznych serdecznie zaprasza do udziału w corocznym „Badaniu obopólnej satysfakcji ze współpracy pracowników PW”, w ramach którego pracownicy PW już po raz piąty proszeni są o ocenę różnych aspektów pracy i współpracy na PW. Badanie przeprowadzone jest w ramach programu Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza.
Wyjazdy zagraniczne i rekrutacja do Szkoły Doktorskiej PW - podziel się opinią!
Trwa badanie wspierające proces umiędzynarodowienia Szkoły Doktorskiej PW. Zapraszamy osoby doktoryzujące się do udziału w ankiecie.
W Dziale Analiz Strategicznych realizujemy badania społeczne i analizy wspierające procesy zarządzania uczelnią, w tym monitoring Strategii Rozwoju PW.
Poprzez regularną diagnozę potrzeb społeczności Politechniki Warszawskiej oraz otoczenia uczelni wspieramy proces doskonalenia się PW jako wiodącej uczelni technicznej w kraju i Europie.
Wyniki badań dot. potrzeb rynku pracy, doskonalenia jakości kształcenia, zarządzania uczelnią, współpracy nauka-biznes, przedsiębiorczości akademickiej i społecznej odpowiedzialności nauki.